Один з найскладніших питань нашого часу: що подарувати жінці, щоб вона була задоволена, і щоб подарунок не був звичайним?


Один з найскладніших питань нашого часу: що подарувати жінці, щоб вона була задоволена, і щоб подарунок не був звичайним?
Адже бути оригінальним виходить не у всіх чоловіків. Хтось може просто подарувати тортик або інші смаколики, при цьому дівчина може подумати, що ви хочете, щоб вона погладшала! Так, для того, щоб не бути буденною подарунок треба добре пошукати.
Ну, звичайно, перше, що приходить в голову, – це подарувати букет. Але все ж, якщо ви хочете справити приємне враження, можна вдатися до маленької хитрості. Купіть в якості подарунка ювелірну прикрасу – золоту підвіску з топазом, а квіти можуть стати доповненням до вашого подарунка. Але не варто думати, що вибір прикраси простий. Магазин ювелірних виробів великий вибір, природно, можна розгубитися. Ви повинні знати, що для зовсім юної дівчини слід вибирати прикраси з срібла, інші ювелірні вироби будуть виглядати трохи зухвало. Для молодої леді, можна придбати золоту прикрасу, наприклад, тонкі кольє або ланцюжок, вона завжди зможуть доповнити образ сучасної дівчини. Якщо ж подарунок для солідної дами, то варто звернути увагу на брошки і кулони, які можуть бути виготовлені з будь-якого благородного металу. Зрілим жінкам можна подарувати середні за розміром сережки, які можна буде носити кожен день.
Отже, обраний подарунок, але як же його зробити? Якщо жінка родич, – то можна спочатку сказати гарні слова – привітання, побажання, а потім подарувати. А якщо ж ваш подарунок призначений для дівчини, то тут фантазія не обмежена: можна подзвонити в двері, і втекти, при цьому залишивши запакований подарунок на видному місці, а для зовсім божевільних, можна стрибнути з парашута, а приземлившись, подарувати під звуки саксофона.
Вибір за вами. Тільки не забувайте про головне, про сюрприз – все повинно бути красиво і спонтанно!