Масаж є єдиним видом лікування, де застосовують тільки руки. З допомогою нього розслабляються всі клітинки тіла, а клієнт отримує величезне задоволення від того, що відбувається


Масаж є єдиним видом лікування, де застосовують тільки руки. З допомогою нього розслабляються всі клітинки тіла, а клієнт отримує величезне задоволення від того, що відбувається.
Найпопулярнішим вважається класичний масаж, який поділяється на гігієнічний і лікувальний тип. Перший застосовують у тому випадку, коли необхідно запобігти хворобі, допомогти позбутися від м’язової напруги, розслабитися і отримати задоволення. Другий же проводять для того, щоб вилікувати якусь певну хворобу. Обидва методи засновані на поєднанні чотирьох класичних прийомів: погладжування, розминання м’язом, розтирання, а також короткочасні удари. Для цього потрібно лише якісне обладнання для масажу – масажні столи складні україна. Виявляється, що під впливом масажних рухів видаляються мертві клітини шкірного покриву, кровопостачання стає кращим. В результаті цього шкіра набуває еластичність, м’якість, шовковистість. Масажні процедури позитивно впливають на кровоносні судини, а також стан м’язів. Легкі рухи зміцнюють зв’язки і суглоби, роблять їх більш гнучкими. Крім усього іншого, масаж прискорює процес речовинного обміну в організмі людини, що сприятливо впливає на його загальний стан. Відомо, що сон під час процедури здатний подвоїти ефект.
Лікувальний масаж часто використовують для лікування простатиту, ожиріння, деяких хвороб травної системи, а також радикуліту, запалення легенів. Застосовують і для того, щоб позбутися від сильного нервового напруження. Кількість процедур залежить від виду захворювання і стану пацієнта, зазвичай це від 10 до 20 сеансів.
Крім класичного, існують ще багато інших різноманітних видів масажів. Великою популярністю користуються сегментарний, банний, кріомасаж типи. В цілях лікування часто застосовують жарознижувальний масаж, а також баночний. Останній використовують при сильній застуді. Для спадання набряків і зменшення болю у м’язах застосовують дренажний вид масажу, який не включає в себе масування травмованого місця.