Прикраси, які ми звикли називати біжутерією, часто виручають в повсякденному житті і під час особливих подій. Це такі аксесуари, які може дозволити собі будь-яка жінка незалежно від статусу, сімейного стану та достатку.


Прикраси, які ми звикли називати біжутерією, часто виручають в повсякденному житті і під час особливих подій. Це такі аксесуари, які може дозволити собі будь-яка жінка незалежно від статусу, сімейного стану та достатку.
Навіть якщо ви є прихильницею дорогоцінних каменів і шляхетних металів, то такого розмаїття форм і барв, які пропонуються в асортименті інтернет магазини біжутерії ви не знайдете ніде. Найціннішою якістю подібних прикрас є можливість підібрати красиві доповнення під будь-який наряд або зовнішність. До речі, ті дівчата і жінки, які вміють вибирати біжутерію, вважаються дуже стильними і сучасними, що важливо в будь-якому суспільстві.
Але як не розгубитися в цьому величезному розмаїтті і підібрати правильні варіанти, які ви будете носити з задоволенням?
Виявляється, тут теж є свої правила, які складніше, ніж при підборі прикрас з дорогоцінних металів і каменів. Отже, почнемо:
біжутерія та коштовності – дві несумісні «стихії». Це буде виглядати верхи несмаку, якщо ви одягнете золоті сережки і вишукане «кільце під золото», навіть якщо вони і будуть симпатично виглядати разом. Людина зі сторони обов’язково визначить, що на нас біжутерія, що навіть при великій ціні останньої буде виглядати дешево поряд із золотом;
також не варто одягати весь набір, який ви недавно придбали. Кільце, браслет, сережки, кольє – це вже перебір. Якщо ще і надягти вишукане плаття, то ви просто втратите в цьому розмаїтті і будете виглядати, як виставкова вітрина. Максимум, що диктує мода – два предмети з набору, що підкреслить ваше почуття стилю;
не забувайте також, що хороша, якісна біжутерія, в якій ви будете виглядати гармонійно, не може коштувати дешево. Але свої гроші ви витратите не даремно, такі прикраси ніколи не залишаться непоміченими. Крім того, дешева біжутерія ще й може стати причиною алергічної реакції або подразнення;
• перш, ніж купувати, подумайте, з чим ви будете носити ці прикраси, на які торжества або ж просто для повсякденного життя. Від цього буде залежати матеріал, з якого вони зроблені, їх вага, розміри, адже на кожен день не підійдуть масивні браслети з камінням або вишукане кольє.
Тепер ви готові вибирати собі гарні прикраси. Вдалих покупок і прекрасних подій, на яких можна буде частіше красуватися в придбаній біжутерії!