Поганий сон – це прямий шлях до різних психічних розладів і інших захворювань. Причин у виснажливого сну може бути багато, але однією з найбільш поширених є неправильно підібраний або ж застарілий матрац.


Як часто, перевертаючись всю ніч з боку на бік і вивчивши таким чином своїм тілом все простір ліжка, вранці прокидаєшся абсолютно розбитим. Чи варто говорити, що ні про яке продуктивному дні після такого пробудження і мови бути не може. Поганий сон – це прямий шлях до різних психічних розладів і інших захворювань.
Причин у виснажливого сну може бути багато, але однією з найбільш поширених є неправильно підібраний або ж застарілий матрац. В цьому випадку його необхідно відправити на смітник, а ввзамен купити матрац ортопедичний. Досить щільна структура з легкістю прийме форму вашого тіла, забезпечуючи тим самим спокійний і комфортний сон.
Вибираючи матрац, пам’ятайте, що економити можна на чому завгодно, крім матрасеспальных приладдя.Скажений ритм сучасності просто зобов’язує нас повністю розслаблятися уві сні, потопаючи в обіймах зручній постелі. Матраци дитячі ортопедичні – це і зовсім необхідність, адже “правильне” дитяче ложі – запорука здорового хребта вашого малюка. Що стосується ліжок, то необхідно підбирати моделі оптимальних для сплячого розмірів. Висота ліжка – це вже справа особистих уподобань.
Мікроклімат в кімнаті – також важливий фактор, що забезпечує сприятливий сон. По можливості слід хоч трохи відкривати на ніч вікно. Температура, сприяє міцному і здоровому сну, дорівнює +18 градусів Цельсія. Оптимальний варіант спальні – максимально віддалена і тиха кімната. Слід також пам’ятати, що навіть самий незначний промінь світла може порушити будь-який сон, тому засипати і спати «з телевізором» – погана звичка, яка завдає серйозної шкоди нормальному сну. Ортопедичні матраци інтернет магазин що дозволяє сьогодні придбати, не залишаючи дому, повинні бути підібрані з урахуванням віку і ваги того, для кого вони призначені.
Перш ніж лягти спати, слід відволіктися від повсякденних турбот, послухати спокійну музику або почитати книгу. Втім, можна просто помріяти. Відправившись перед сном на пішу прогулянку, ви подаруєте своєму організму можливість злегка стомитися перед тим, як лягти спати. Стакан теплого молока з ложкою меду, визнаний медиками як найкраще природне снодійне, яким можна балувати себе перед сном. А ось прийом важкої їжі і алкоголю дуже і дуже небажаний. Засинаючи щодня в один час, ви дуже скоро привчайте організм до відходу до сну. Також варто відзначити, що засипати найкраще в одному і тому ж приміщенні, бо, потрапляючи в нього, організм буде автоматично налаштовуватися на повноцінний сон і відпочинок.