В той момент, коли шати людей еволюціонували з шкур убитих тварин в одяг, схожий на сучасну, чоловічі та жіночі вбрання не особливо відрізнялися. Спочатку плаття користувалося однаковою популярністю у представників обох статей, а його попередниками послужили накидки і плащі.


Трохи з історії сукні

В той момент, коли шати людей еволюціонували з шкур убитих тварин в одяг, схожий на сучасну, чоловічі та жіночі вбрання не особливо відрізнялися. Спочатку плаття користувалося однаковою популярністю у представників обох статей, а його попередниками послужили накидки і плащі. Крім того, в давнину слово «плаття» було синонімом «одягу» і означало будь-який предмет гардеробу. І тільки пізніше чоловіки почали частіше одягати штани та штани, а сукні з довгими спідницями, декольте та корсетами стали невід’ємним атрибутом жіночності.
У різні епохи змінювалися фасони, тканини, довжина спідниць, а також аксесуари, вигідно доповнюють сукню. Наприклад, в кінці 18 століття лінія талії на сукню максимально підвелася під груди, а вже романтизм повернув в моду корсети. Знаменитої Коко Шанель належить по-справжньому геніальний винахід – маленьке чорне плаття. Відразу ж після свого виходу в світ воно не отримало широко визнання, проте сьогодні практично у кожної жінки в гардеробі є такий універсальний наряд. Це не дивно, оскільки з допомогою правильно підібраних аксесуарів і макіяжу плаття легко перетворюється як у вечірній, так і в повсякденне.
Завдяки винахідливості дизайнерів у наш час існує безліч варіантів плаття коктейльне, вечірній, міні і максі, весільне, плаття футляр і сарафан, і при цьому жодна з них не є старомодним.

Скільки платтів потрібно для щастя

Про регулярні скарги представниць прекрасної статі на те, що їм нема чого носити, чоловіки придумали чимало жартів. Тим не менш, для справжньої жінки її сукні також важливі, як для чоловіка – дорогі годинники або машина. Дівчина, що з’явилися в суспільстві два рази в одному і тому ж платті, в кращому випадку викликає жалість, а в гіршому – образливі насмішки. Це не дивно, оскільки навіть героїня з далекого дитинства Попелюшка, незважаючи на свою скромність, все ж прийшла на бал в одному вбранні, а приміряла кришталеву туфельку вже в іншому.
Сучасним модницям пощастило набагато більше, ніж мешканкам минулих століть, оскільки сьогодні для того, щоб урізноманітнити вміст гардероба, досить відвідати інтернет магазин одягу. Сидячи за комп’ютером, за кілька хвилин можна підібрати чудові вбрання на будь-який смак, які інтернет магазин одягу пропонує за помірними цінами.