З назви цієї дієти зрозуміло, що вона підійде не всім.


З назви цієї дієти зрозуміло, що вона підійде не всім.
Людям постійно зайнятим роботою, навчанням або іншими справами, які не передбачають дотримання режиму харчування, краще підібрати інший спосіб схуднення. Ви повинні розуміти, що «сісти» на будь-яку дієту – це підписати «договір» не з кимось, а з самим собою. Як правило, ніяких санкцій за порушення правил не буде, крім докори сумління, але для деяких, особливо чутливих персон, це може бути найгіршим із покарань.
Отже, якщо ви готові, то повинні знати, чому дієта називається саме тригодинний. Справа в тому, що вам доведеться розрахувати так свій день, щоб приймати їжу через кожні три години. Це заповітне час обрано не просто так. Було підраховано, що протягом 180 хвилин в організмі відбувається підвищений метаболізм і рівень цукру в крові людини знаходиться на стабільній позначці. Але це не означає, що якщо ви спите тільки чотири-п’ять годин на добу, то вам доведеться приймати їжу шість разів на день. Крім того, необхідні ефективні вправи для сідниць і стегон. Оптимальним варіантом вважається п’ятиразовий прийом їжі в день, причому саме в такому порядку: між звичайними сніданком, обідом і вечерею будуть ще два перекуси. Відразу уточнюємо для тих, хто під словом «перекус» представляє чіпси, сухарики, фаст-фуди або інші шкідливі продукти індустрії сучасного постійно поспішав кудись суспільства, це не їжа, а те, від чого вам треба бігти, як від вогню. Один такий легкий другий сніданок або полуденок, і ваші зусилля, докладені до ідеального зовнішнього вигляду, будуть додані вами ж не до тих проблемних місць, в яких ви хотіли б бачити якісні зміни.
При дотриманні цієї дієти в раціоні повинна бути всім відома «тріада»: білки-жири-вуглеводи, а також достатню кількість фруктів, овочів, не менше восьми-десяти склянок води в день, в залежності від пори року.
Щоб ви уявили собі, що таке «дієта три години», то пропонуємо вам приблизну схему живлення. На сніданок варене яйце або омлет з шинкою, яблуко і стакан 1-відсоткового молока. Другий сніданок може складатися з енергетичного батончика або ж двох варених картоплин. На обід можна дозволити собі пристойну порцію м’яса (розміром з вашу долоню), рису і салату, приправленого оливковою олією. Полуденок теж не пропускаємо: чашки кави з низькокалорійним печивом буде достатньо. А ось на вечерю можете дозволити собі м’ясо або лосося на грилі з овочами та рисом. Якщо лягайте спати дуже пізно і хочеться перекусити, то підійде йогуртовий напій.