Журнальні столики останнім часом набувають все більшої популярності. Краса і функціональність здатні прикрасити будь-який інтер’єр і додати трохи затишку в будь-яке приміщення.


Журнальні столики дуже популярні, а це обумовлюється тим фактом, що даний предмет меблів завжди під рукою, займає центральну позицію в приміщеннях і відмінно гармонує з різними стилями. Столики бувають абсолютно будь-якої форми і виконані з різноманітних матеріалів – пластику, дерева, металу або скла, мармуру і т. д.
Класичний стиль столу має на увазі під собою дерев’яні журнальні столики, які можуть надати вашій кімнаті потрібну частку солідності. Для стилю хай-тек краще столики із скла, яке попередньо проходить безліч обробок.
В наші дні найбільшу популярність придбали столики, які виконані в італійському стилі. Вони мають вигнутими ніжками з різьбленням і досить масивної стільницею. Однак такого роду столики є предметом обстановки, ніж меблями для використання.
Столики в стилі мінімалізм дуже функціональні і прості, німецький стиль надасть столика трансформуються поверхню (всілякі розкладні столи, висувні ящики). Етнічний стиль багатий на столики, виконані з мармуру (на важких залізних ніжках).
Досить часто зустрічаються моделі, які мають коліщатка для найбільшої функціональності і зручності. Дані журнальні столи дуже зручні у використанні в квартирах з малою площею (подібні предмети меблів цілком згодяться під час прийому гостей).
Недорогі і якісні журнальні столи знайти не так складно. Достатньо лише скористатися інтернетом і проявити трохи завзятості.