Ера популярності шаф-купе, зроблені з крихких матеріалів, так само швидко закінчилася, як і почалася. Люди знову звертаються до зручним комодами.


Ера популярності шаф-купе, зроблені з крихких матеріалів, так само швидко закінчилася, як і почалася. Люди знову звертаються до зручним комодами.
Любов до чистоти і порядку речей у людини щеплена зовсім недавно, так би мовити, еволюційно. Цивілізований Homo Sapiens завжди прагне до комфорту і затишку в своєму гніздечку. І хоч з коханою людиною, згідно з відомою приказкою, рай і в курені, але, погодьтеся, курінь повинен бути облаштований за останнім словом меблевої революції.
Що ж пропонує нам ринок інтер’єру і меблів? Готові рішення, коли не потрібно думати і зациклюватися на деталях. Таке підійде для людини, якого, в принципі, не особливо важливо, що у нього в будинку, адже він його використовує тільки як готель для того, щоб переночувати, а з ранку знову поринає в щільний робочий графік. Але це, швидше за все, стосується чоловіка. Жінці ж, особи з тонким естетичним смаком і постійною тягою до комфорту в її оселі, необхідні інші варіанти.
купить комоды
Зараз ми спробуємо розібратися в однієї, на перший погляд непомітної, але, напевно, самої важливої деталі: де ви будете зберігати в будинку свої речі? Дослідивши останні тенденції даного питання, ми прийшли до висновку, що Україна переходить на комоди lamelio.com.ua/komody. І це зовсім не дивно. Незаслужено забутий предмет розкоші, так шанований усіма аристократичними родинами Європи в минулому столітті, оцінили і сучасні фахівці з інтер’єру.
У чому ж переваги комода перед шафою. Перше – зручність користування. Численні висувні ящики допоможуть зручно зберігати у порядку, насамперед такий одяг, як нижня білизна, шкарпетки, рушники, постільні приналежності, – все, що має безпосередній контакт з нашою шкірою. Намагаючись прати і выглаживать ці речі, ви хочете, щоб вони залишалися максимально чистими, що дозволить зробити тільки їх зберігання в окремому ящику.
Комоди, окрім своєї функціональності, відомі можливістю унікально оформити свій інтер’єр. Можна замовити комод з химерними інкрустаціями або ж, навпаки, в стилі мінімалізму і суворої офіційності. Це допоможе зробити комод під ваш інтер’єр, а не всю обстановку будинку змінювати згідно стилю шафи, що зазвичай буває при спробі щось змінити в будинку. Тому, якщо ви зважилися на зміни в меблевій обстановці вашої квартири, то зверніться до тренду сезону – комоду. І нехай краса і затишок панують у вашій оселі!