У Москві проходить 29-та східноєвропейська fashion-виставка CPM – Collection Première Moscow. Захід вже встигли відвідати зіркові персони, серед яких була помічена актриса і ведуча Яна Поплавська. Зовнішній вид знаменитості не порадував фанатів: багато хто вважав, що зірка зробила невдалу пластику.

Центром моди на 4 дні за традицією стала найбільша столична виставкова майданчик «Експоцентр», на території якої розташувалися близько 1000 міжнародних брендів з 27 країн.

Серед великої кількості зіркових гостей виставки улюблена всіма “Червона шапочка” Яна Поплавська вирізнялася, мабуть, більше за всіх. Причиною тому стало яскраво-жовте пальто, які провідна вибрала для появи на публіці. Жовтий колір все так само актуальне в цьому і майбутньому модних сезонах, тому Яна однозначно потрапила в точку. Більш того, цей лимонний відтінок їй до лиця. Комбінувати таку помітну річ непросто і зірка пішла найлегшим шляхом, поєднавши пальто з чорними укороченими брюками зі стриманим принтом і чорним платтям. Доповнили образ чорні замшеві туфлі з відкритим носком і комплект прикрас з сережок і ланцюжка з кулоном досить правильної довжини.

Однак особа народної улюблениці кілька засмутило користувачів мережі. Брови зірки якось неприродно підняті, а очі – звужені. У фанатів існують дві версії змін у зовнішності Яни. По-перше, обивателі припускають, що зірка ще більше поправилася, адже її схильність до зайвої ваги всім відома і сама Яна цього ніколи не приховувала. По-друге, зірку підозрюють у пластичній операції. Це не викликає ні в кого подиву: Яні вже 50, а її цивільного чоловіка – всього 38. У цій ситуації зрозуміло прагнення жінки виглядати молодше.

У будь-якому випадку фанати сподіваються, що їх улюблениця не буде старатися в гонитві за молодістю і залишить своє обличчя впізнаваним.