Співачка Юлія Михальчик опинилася на відомому шоу «Дом-2». Як вона сама розповіла шанувальникам, вона вирушила на телестройку тільки заради того, щоб спробувати розповісти учасникам про справжнє кохання.

Відома російська поп-співачка, композитор і автор пісень поділилася з шанувальниками в инстаграме фотографією з незвичного для себе місця. Колишня «фабрикантка» вирушила на скандальне телевізійне шоу. Щоправда, як зізналася Юлія, вона взяла участь у проекті лише з однією метою – пояснити всім присутнім, що абсолютно ненормально «будувати» любов.

«Ось, і я побувала в «Місті кохання»! Де про кохання немає ні слова!!! Є розмови про що завгодно, тільки не про любов… А пішла я на програму з єдиною метою, щоб хоч одне слово вставити на тему, що це не нормально! Не нормально «будувати» любов! Її можна випробувати! І не десять разів поспіль за півроку на камеру, вже, точно! Кожному своє, звичайно, але дуже б хотілося, щоб люди задумалися про це… P. S. Швидше за все, мене в ефірі не залишать»

 «Меня в эфире не оставят»: Юлия Михальчик побывала на «телестройке»

Передплатники Михальчик, звичайно ж, підтримали свого кумира. Вони готові були підписатися практично під кожним словом зірки і, вже вкотре, закликали закрити «Дом-2».

«Як все точно сказано, Юлія! Давно пора закрити цей проект»

«Та вони всі там точно не для любові сидять»

«Біжіть звідти»

«Абсолютно згоден. Любов відчувають, переживають, але ніяк не будують… Тим більше в цьому «проекті»

«Вам потрібно в інших проектах виблискувати! Але не там»

«Чекаю не дочекаюся, коли цей публічний будинок закриють! Цей жах, розпуста і ганьба можна показувати по тб»

Хоча деякі все-таки пов’язали появу Юлії на «телестройке» з намаганням пропіаритися за рахунок цього досі популярного шоу, і порадили співачці не робити так більше.

 «Меня в эфире не оставят»: Юлия Михальчик побывала на «телестройке»

А не так давно Юлія Михальчик здивувала своїх шанувальників тим, що з’явилася на червоній килимовій доріжці в сукні, схожій на весільну.