Ірина Шейк завжди підкреслює всі свої достоїнства за допомогою природного макіяжу, елегантного плаття і класичної укладання. На Червоній доріжці Ірина вибрала шикарну сукню від Miu Miu з відкритою спиною і свій улюблений нюдовый макіяж.

Образ Ирины Шейк на Каннском фестивале 2016

Коментує візажист l’oréal Paris Олена Анісімова:

У природному макіяжі тональний крем повинен ідеально поєднуватися з кольором і текстурою шкіри так, щоб не видно було меж нанесення. Обов’язково підкресліть хайлайтером верхню частину скули, перенісся, верхню частину губи і зону під очима.

Тінями позначте форму брів, заповнюючи просвіти між волосками, воском зафіксуйте брови, розчесавши їх наверх. Використовуйте туш з ефектом об’єму, наносячи її кілька шарів, щоб вії вийшли довгими і пухнастими.

Нанесіть рум’яна на яблучка щік і залишками рум’ян на пензлику злегка підкресліть виступаючі зони чола і підборіддя, щоб надати обличчю свіжості. Ідеально завершить цей образ помада, що поєднується з тоном рум’ян.

Перед створенням зачіски, нанесіть невелику кількість масла на довжину, щоб надати волоссю блиск, зробити їх м’якими і слухняними. Потім зберіть волосся в пучок, злегка потривоживши кілька пасом. З такою зачіскою ви візуально витягніть овал обличчя і подовжити лінію шиї.

Образ Ирины Шейк на Каннском фестивале 2016

Посилання по темі:

Образ Світлани Ходченкової на Каннському фестивалі 2016