Юлія Ефременкова, яка нещодавно стала новою ведучою відомої телестройки, вирушила стажуватися на Сейшели, де з нею трапилася неприємність. Під час ведення Лобного місця дівчину вкусила сколопендра.

Прямо під час зйомки провідну “Дому-2” Юлію Ефременкову вжалило комаха. На очах в учасників та глядачів по ту сторону екрану Юлія вискнула і не змогла всидіти на місці. Всьому виною був укус сколопендри, яка так часто зустрічається на Сейшельських островах. Дівчина розплакалася і не змогла продовжити свою роботу.

“Акторка!”

“Як неприродно вона кричала!”

“Жах, що тільки не зробиш, щоб привернути увагу!”

“Не вірю!”

“Не реалістично”, – не повірили деякі глядачі.

Ведущую

На щастя, отрута сколопендри не небезпечний для людини. Хоч маленька многоконожка і залишає опіки на тілі, все ж її отрута занадто слабкий для того, щоб нашкодити організму. Зараз Юлія вже відійшла від події і продовжує свою роботу. Можливо, тепер вона буде більш уважно і з обережністю ставитися до перебування на екзотичному острові.

Ведущую

Подібна неприємна ситуація нещодавно трапилася і з Олексієм Купиным. Його вкусила гусениця, що викликало сильну алергічну реакцію. В цьому випадку все набагато серйозніше і дійсно може бути небезпечним не тільки для здоров’я, але і для життя. Тому чоловіка госпіталізували в місцеву лікарню, де і лікували виникла у нього реакцію.

Публікація від dom2_reality (@dom2_reality) Січ 17, 2018 at 12:21 PST